Закінчіть рівняння реакцій. Визначте рівняння реакції нейтралізації: а) Al(OH) 3 + HCl → …; б)

KOH + CO 2 → …; в) Mg(OH) 2 + HNO 3 → …; г) KOH + SO 3 → …; д) LiOH + H 2 SO 4 → …; е) KOH + SO 2 → …; є) Ba(OH) 2 + P 2 O 5 → …  Закінчіть рівняння реакції нейтралізації: а) ? + HCl = AlCl 3 + ?; б) Mg(OH) 2 + ? = MgSO 4 + ?; в) ? + ? = Pb(NO 3 ) 2 + ?  Як відрізнити однакові за зовнішнім виглядом розчини лугу NaOH , кислоти HCl, кухонної солі NaCl? Відповідь обгрунтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Атамурзаева Алима.
А) Al(OH) 3 + 3HCl →AlCl3+3h2o
б) 2KOH + CO 2 →K2CO3+h2o
в) Mg(OH) 2 + HNO 3 → Mg(NO3)2+h2o
г) 2KOH + SO3 →K2SO4+h2O
д) 2LiOH + H 2SO4→Li2SO4+2h2o
е) 2KOH + SO 2 →KSO3+h2o
є)3Ba(OH)2+P2O5=Ba3(PO4)2+3ho
Осталось только уровнять
 Закінчіть рівняння реакції нейтралізації:
а) ? + HCl = AlCl 3 + ?; --- Al(OH)3+3HCl=AlCl3+3H2O
б) Mg(OH) 2 + ? = MgSO 4 + ? --- Mg(OH)2+ H2SO4=MgSO4+2H2O
в) ? + ? = Pb(NO 3 ) 2 + ? ---- 2HNO3+Pb(OH)2=Pb(NO3)2+2H2O