СРОЧНО СМ РОБОТА Допоможіть 5. Складіть формули за валентністю: II VII II I IV I III CO2 MnO,

MnCl, PbO, KO2 AlO. 6.Порівняти масові частки Алюмінію у сполуках AI2O3 і AI2S3 7. Розставте коефіцієнти в схемах хімічних реакцій : а) Cu + O2 → CuO в) H2O → H2 + O2 г)Na + H2O → NaOH + H2

Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.

Ответ:

Задание 5

CO2 IV

MnO II

MnCl2 II

PbO II

KO2  I

AlO  III

Отвечает Серебряков Саша.

N6

Al2O3

w1(Al) - ?

Al2S3

w2(Al) - ?

Решение:

1) w1(Al) = 54 / 102 * 100% = 52,94%

2) w2(Al) = 54 / 150 * 100% = 36%

N7

a) 2Cu + O2 = 2CuO

b) 2H2O = 2H2 + O2

г) 2Na + 2H2O = 2NaOH + H2