Обчисліть кількість речовини купрум(II) сульфату, що міститься в його розчинi масою 120 г iз

масовою часткою солі 4 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Валерко Каміла.

Ответ:

0.03 моль

Объяснение:

m купрум(ІІ) сульфату=4%×120 г/100%=4.8 г

V=m/M=4.8 г/160 г/моль=0.03 моль