ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 50 БАЛОВ Визначити масу солі і води необхідні для приготування 450 г розчину з

масовою часткою 0,3

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Дима.

Ответ:

маса солі=135.6 г, а маса води=314.4 г

0.3×100%=30% - це масова частка солі у розчині

m солі=30%×450г/100%=135.6 г - маса солі

m води=450 г-135.6 г=314.4 г