Обчислити масу етанолу, що утвориться під час спиртового бродіння глюкози, одержаної гідролізом 171

кг сахарози.

Ответы на вопрос

Отвечает Габтуллина Ильвира.

Ответ:

46 г

Объяснение:

      171                                х

C12H22O11 + H2O → C6H12O6 + С6H12O6

      342                            180

х=171*180/342 = 90 кг

     90                  x

С6H12O6 → 2C2H5OH + 2CO2

   180                  92

x=90*92/180=46 г