Знайти масу етанолу який утвориться під час бродіння глюкози, що утворилася в результаті гідролізу

5 моль сахарози

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.
C₁₂H₂₂O₁₁+H₂O=C₆H₁₂O₆+C₆H₁₂O₆
С₆H₁₂O₆=2C₂H₅OH+2CO₂↑
n(сахарозы)=n(глюкозы)=5моль
n(этанола)= \frac{5*2}{1} =10 моль
m=10*46=460 г.