Помогите срочно!!!! пожалуйста Етанова кислота масою 150 г взаємодіє з етанолом. Обчисліть і

вкажіть масу утвореного естеру

Ответы на вопрос

Отвечает Абдинова Самира.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CH3COOH)=150 г

Найти

m(CH3C(O)OC2H5)

Решение

СH3COOH+C2H5OH=CH3C(O)OC2H5+H2O

n(CH3COOH)=m/M=150/60=2.5 моль

n(CH3C(O)OC2H5)=n(CH3COOH)=2.5 моль

m(CH3C(O)OC2H5)=n*M=2.5*88=220