ХИМИЯ 9 КЛАСС. ПОЖАЛУЙСТА!!! 1) Скласти формули двох ізомерів октена й назвати. 2) Записати два

рівняння одержання пентана за реакціями оксосинтеза й гідрування. 3) Записати три рівняння хімічних властивостей бутина. 4) Який об’єм суміші озону й кисню (н. у.), де об’ємна частка озону становить 15%, знадобиться для спалювання 20 л суміші метану й етену, об’ємих яких відносяться відповідно як 1:4?

Ответы на вопрос

Отвечает Атрощенко Александра.

Ответ:

CH2=CH-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH3 октен-1

CH3-CH=CH-CH2-CH2-CH2-CH2-CH3 октен-2

CH3-CH2-CH=CH-CH2-CH2-CH2-CH3 октен-3

CH3-CH2-CH2-CH=CH-CH2-CH2-CH3 октен-4

CH2=C(CH3)-CH2-CH2-CH2-CH2-CH3 2-метилгептен-1

Объяснение:

надеюсь помог