Розрахувати концентрацію сульфатної кислоти, якщо на титрування 18,50 мл H 2 SO 4 витрачено 22,75

мл 0,1378М KOH.

Ответы на вопрос

Отвечает Молчан Богдана.

Ответ:

Cm(H2SO4)=0.0847 моль/литр

Объяснение:

fэ(H2SO4)=1/2 fэ(KOH)=1/1

Cn(KOH)=Cm(KOH)

Cm(H2SO4)=Cn(H2SO4)/2

CnV(H2SO4)=CnV(KOH)

Cn(H2SO4)=(22.75*0.1378)/18.50=0.1694 моль-экв/литр

Cm(H2SO4)=0.1694/2=0.0847 моль/литр