Срочно!!! Укажіть з якими речовинами буде взаємодіяти хлоридна кислота, Аg, AgNo, F2O3, H2S, SO2,

Ba(OH) 2. Напишіть відповідні рівняння реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Объяснение:

AgNO3+HCl=AgCl+HNO3

Fe2O3+6HCl=2FeCl3+3H2O

Ba(OH)2+2HCl=BaCl2+2H2O

З Ag не буде, тому що це малоактивний метал, а кислоти взаємодіють з активними (тими, що в ряду активності ДО водню)

З Н2S не буде взаємодіяти, тому що кислоти між

собою не реагують

З SO2 не буде взаємодіяти, бо це кислотний оксид, а кислота з кислотним оксидом не реагує.