Скласти рівняння реакцій добування солі ВaSO4 якомога більшою кількістю способів​


Ответы на вопрос

Отвечает Нероба Влада.

Ответ:

Ba + H2SO4 = BaSO4 + H2 ↑

Ba(OH)2 + SO3 = BaSO4 + H2O

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl

BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O