Яку масу алюмiнiй оксиду можна добути в результат прожарювання алюміній гідроксиду масою 312г?


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ:

204 г

Объяснение:

2Al(OH)₃ = Al₂O₃ + 3H₂O

m(Al(OH)₃)=312 г

M(Al(OH)₃)=78 г/моль

M(Al₂O₃)=102 г/моль

m(Al₂O₃)/M(Al₂O₃)=m(Al(OH)₃)/[2M(Al(OH)₃)]

m(Al₂O₃)=M(Al₂O₃)m(Al(OH)₃)/[2M(Al(OH)₃)]

m(Al₂O₃)=102*312/[2*78]=204 г