ТЕРМІНОВО! 1. Визначте масу алюміній оксиду, який утворився в результаті прожарювання 312г. алюмій

гідроксиду. 2.З руди метал переводять в оксид 2ZnS + 3O2 = 2ZnO + 2SO2 . Оксид метвлу відновлюють. Обчисліть масу руди, яку необхідно взяти для добування 6,5 кг. цинту ( відновлення провести карбон(II) оксидом.)

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.
1. 
2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O
M(AlOH)3)=78 г/моль
n(Al(OH)3)=312/78=4 моль
n(Al2O3)=4/2=2 моль, так как n(Al2O3):n(Al(OH)3)=2:1
M(Al2O3)=102 г/моль
m(Al2O3)=102х2=204 г

2.
2ZnS + 3O2 = 2ZnO + 2SO2↑
ZnO + CO = Zn + CO2
M(Zn)=65 кг/кмоль
n(Zn)=6,5/65=0,1 кмоль
n(ZnS)=0,1х2=0,2 кмоль, так как n(ZnS):n(Zn)=2:1
M(ZnS)=97 кг/кмоль
m(ZnS)=97х0,2=19,4 кг