Визначте масу алюміній оксиду, який утвориться в результаті прожарювання 312г алюміній гідроксиду.


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Кирилл.
Пишемо реакцію
2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O
Рахуємо кількість речовини гідроксиду m/M = 312/78 = 4 моль
Алюміній оксиду в нас у 2 рази більше, тобто 4*2 = 8 моль. Рахуємо масу n*M = 8*102 = 816 грам.
Відповідь: 816 грам.