до розчину масою 200г з масовою часткою 10% долили ще 200г 25% розчину обчисли масову частку

утворенуого розчену з поясненям

Ответы на вопрос

Отвечает Грошев Никита.

Объяснение:

m1=200г

w1=10%

m2=200г

w2=25%

wcp-?

w=(m1w1+m2w2)×100%÷(m1+m2)= (200×0.1+200×0.25)×100%÷(200+200)=17.5%