Дописати продукт реакції, вказати до якого класу ( основ чи кислот) нале жить ця речовина

СаО+Н20= К20+Н2О= СО2+Н2О= SО2+Н2О=

Ответы на вопрос

Отвечает Вуколова Анна.

СаО+Н2O=Ca(OH)₂ - основание

К2O+Н2О=2KOH - основание

СО2+Н2О=H₂CO₃ - кислота

SО2+Н2О=H₂SO₃ - кислота