"Виконати задачу: У розчин масою 750 г з масовою часткою солі 20 % додали ще 250 мл води. Скільки

становить масова частка солі в новому розчині?" Срочно пожалуйста!!!♥️ До завтра до 8:00​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Илья.

Ответ:

W2 = 15%

Объяснение:

Дано:

W1 = 20%

м(розч)1 = 750 г

V(H2O) = 250 мл

W2 - ?

W = м(реч) / м(розч) * 100%

м(реч) = W1 * м(розч)1 / 100 = (20*750)/100 = 150 г

м(розч)2 = м(розч)1 + м(H2O) = 750 + 250 = 1000 г

W2 = м(реч) / м(розч)2 * 100%

W2 = (150/1000)*100 = 15%