2. Задача. Обчислити масову частку речовини в розчині утвореному з 25 г солi розчиненої в 175 г

води. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Ответ:

0,125

Объяснение:

m(c)=25 г

m(в)=175 г

масса раствора:

m(p)=m(c)+m(в)

массовая доля соли:

w=m(c)/m(р)

w=m(c)/[m(c)+m(в)]

w=25/[25+175]=0,125 (12,5%)