Запишіть рівняння реакцій, за якими можна здійснити такі перетворення: S → SO3 → MgSO4→ Mg(OH)2 →MgO


Ответы на вопрос

Отвечает Гердт Тимур.

Ответ:

Объяснение:

1) SO3+MgO=MgSO4

2) MgSO4+2KOH=Mg(OH)2+K2SO4

3) Mg(OH)2=MgO+H2O