Формула одного з білків крові людини — гемоглобіну — (С738Н1166О208N195S2Fе)4. Вкажіть його

молекулярну масу

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмаль Кирилл.

Ответ:

47058020

Объяснение:

Молярна маса елементів

С=12.0107

Н=1.00794

N=14.00674

S=32.066

Fe=55.845

Масова частка

C×2952=0.075344406%

H×46640832=99.90042%

N×780=0.023216568%

S×8=5.451313E-4%

Fe×4=4.746906E-4%