Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити наступні перетворення: АІ → АІ2O3 →

АІ(OH)3 С→ СO2 →H2СO3

Ответы на вопрос

Отвечает Есин Вадим.

Ответ:

1)АІ → АІ2O3 → АІ(OH)3

4Al+3O2=2Al2O3

Al2O3+3H2O=2Al(OH)3

2)С→ СO2 →H2СO3

C+O2=CO2

CO2+H2O=H2CO3