Срочноо!! Складіть рівняння можливих реакцій між сульфатною кислотою і речовинами: хром(ІІІ),

калій хлорид, калій гідроксид, мідь, хром(ІІІ) оксид.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

1) 3H2SO4+2Cr=Cr2(SO4)3+3H2↑

2) H2SO4+2KCl=2HCl+K2SO4

3) H2SO4+2KOH=K2SO4+2H2O

4) H2SO4+Cu=CuSO4+H2↑

5) Cr2O3+3H2SO4=Cr2(SO4)3+3H2O