ДАЮ 48 БАЛЛОВ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПРОШУ ВАС 7. Розчин барій хлориду масою 65г з масовою часткою солі

12% змішали знадлишком сульфатної кислоти. Обчисліть масу утвореного осаду.

Ответы на вопрос

Отвечает Борода Карина.

Ответ:

m(BaCl2)=65 г*0,12 = 5,5 г

n(BaCl2) = 5,5 г/208 г/моль=0,1623 моль

BaCl2+H2SO4 = BaSO4+2HCl

Из уравнения реакции следует, что n(BaSO4)=n(BaCl2)=0.1623 моль

m(BaSO4)=n(BaSO4)*M(BaSO4)=0.1623 моль*233 г/моль=37,8 г

Ответ: 37,8 г