Здійснити перетворення (Слова "перетворити на" в ланцюжку замінюємо стрілкою) CuO перетворити на

CuCl2 на Cu(OH)2 на CuSO4 на Cu Даю 38 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Герман.

Ответ:

2Сu+O2=2CuO

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2NaOH=Cu(OH)2+2NaCl

Cu(OH)2=CuO+H2O

CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

Объяснение:

2Сu+O2=2CuO

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2NaOH=Cu(OH)2+2NaCl

Cu(OH)2=CuO+H2O

CuO+H2SO4=CuSO4+H2OH2O