Визначте масову частку цукру у розчині, одержаному розчиненням83,4г цукру в 516,6г. води. СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Танатаров Алтынбек.

Ответ: 14 %

Объяснение:

Дано:                              w(р.р.)=м(р.р.) : м(р-ну)

м(води)=516.6 г            м(р-ну)=516.6 г + 83.4 г=600 г

м(цукру)=83.4 г             w(р.р.)=83.4 г : 600 г = 0.139 або округлено  

Знайти:                             14 %.

w(цукру) - ?