до розчину 400г з масовою часткою солі 15 г долили 150 г воды. Визначте масову частку солі в новому

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Сиверский Влад.

Дано:

m(р-ну) = 400 г

w(солі) = 15 %

m(H2O) = 150 г

1. маса солі:

m(cолі) = m(р-ну) * w(солі) = 400*0,15 = 60 г

2. масова частка солі в новому розчині:

w2(солі) = m(cолі) / m2(р-ну) = 60/(400+150) = 10,91%