4. Написати рівняння реакцій, що лежить в C-CO2-CO-CO2 →CaCO3 →Ca(HCO3)2 ( Вказати типи реакцiй,

назвати продукти). ДАЮ 50 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Казиева Айнур.

Ответ:

1)C+O2=CO2 оксид вуглецю(IV), реакція з'єднання

2)CO2+С=2CO оксид вуглецю(II), реакція з'єднання

3)2CO+O2=2CO2 оксид вуглецю(IV), реакція з'єднання

4)CaO+CO2=CaCO3 карбонат кальцію, реакція з'єднання

5)CaCO3+CO2+H2O=Ca(HCO3)2 гідрокарбонат кальцію, реакція з'єднання