Літій кількістю речовини 0.7моль прореагував з водою. Яка маса та об'єм водню утворився? (будь

ласка, з розв'язком)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Даяна.

2Li + 2H2O --> 2LiOH + H2↑

2   :       2     :        2     :    1

0,7моль

n(H2)= 0,7моль/2 = 0,35моль

V(H2)= n*Vm = 0,35моль * 22,4моль/дм3 = 7,84дм3

M(H2)= 1*2 = 2г/моль

m(H2)= 2г/моль * 0,35моль = 0,7г