У воді масою 101 г розчинили калій нітрат кількістю речовини 1 моль. Визначити масову частку

(%) калій нітрату у розчин СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дижевский Никита.

50%

Объяснение:

M(KNO3) = 101 г/моль

m (KNO3) = M × n = 101 г

m р-ну = m (KNO3) + m (H2O) = 202 г

W = 101 г / 202 г × 100% = 50%