Обчисліть масову частку розчиненої речовини, що отримали при розчиненні натрій сульфату ма¬сою 40 г

у воді масою 300 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Криворученко Дарья.

Ответ:

Формула массової частки w=m(peч)/m(розчину)

Масса всього розчину - m(Н2О) + m(Na2SO4) = 300+40=340 г.

w(Na2SO4) = 40/340 * 100% = 11,8 %

Відповідь: 11,8%.