До 120 гр. 5% розчину долили 4 гр. 2% розчину.Обчислити масову частку​


Ответы на вопрос

Отвечает Горжовський Діма.

Ответ:

Объяснение:

Визначимо масу масової частки у першому розчині

120 * 5% : 100% = 6 г

Визначимо масу масової частки у другому розчині

4 * 2% : 100% = 0,08 г

Знайдемо масу розчину

120 + 4 = 124 г

Знайдемо масу масових часток

6 + 0,08 = 6,08 г

Обчислимо масову частку​ у новому розчині

6,08 : 124 * 100% = 4,9%