Срочно,помогите пожалуйста!Обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементів у

нітратній кислоті HNO3 визначте масу нітратної кислоти,яка міститься у 200 г розчину з масовою часткою 20%​

Ответы на вопрос

Отвечает Киричек Андрей.

1)M(HNO3)= 1 + 14 + 16*3 = 63

2) w(H)= 1   * 100% ≈ 1,59 %

         63

w(N)= 14* 100% ≈ 22,22 %

         63

w(O)= 16*3 * 100% ≈ 76,19 %

           63

3) 20% от 200г это

200г * 20% = 40г

    100%