Розв'язати задачу: У 150 мл води розчинили 16,4 г хлороводню НCl. Яка масова частка розчиненої

речовини в одержаному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Ситникова Любовь.

Ответ:

Объяснение:

150мл = 150 г

m(p-pa) = 150 + 16,4 = 166,4 г

w = 16,4 * 100% : 166,4 = 9,86 г