До розчину нітратної кислоти масою 400 г з масовою часткою розчиненої речовини 20 % долили воду

масою 100 г. Яка масова частка (%) кислоти в утвореному розчині СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дешевов Тимофей.

Відповідь: 13%

Пояснення:1) 400г*0,2= 80г солі

2) 200мл= 200см * 1г/см= 200г

3) 400г + 200г= 600г

4) 80/600= 0,13