Обчисліть скільки молекул містить азот (N2) кількістю речовини 0,3 моль?​


Ответы на вопрос

Отвечает Аюпов Денис.

Відповідь:

N(N2)=0,3*6,02*10²³=1,806*10²³моль⁻¹

Пояснення: