Який об'єм за нормальних умов займе 60 грам рідкого аміаку​


Ответы на вопрос

Отвечает Разумовский Влад.

Відповідь:

n (NH3)= m/Mr= 60/17=3.5 моль

V (NH3)= n*Vm= 3.5*22.4=78.4л