СРОЧНО С РЕЩЕНИЕМ ДАЮ 40 БАЛОВ до 150 г 10% розчину кислоти добавили 150 г води. Яка масова

частка кислоти в добутому розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Арина.

Ответ:

Объяснение:

150 * 10% : 100% = 15г маса чистої кислоти

150 + 150 = 300 г маса нового розчину

15 : 300 * 100% = 5% масова частка кислоти в добутому розчині