Обчислити масу азоту що займає об'єм 112 л ?


Ответы на вопрос

Отвечает Юдников Миша.

Ответ:

Дано:

N2

V= 112 л

Розв'язання

v(N2) = V/Vm = 112/22,4 = 5 моль

m = VM

M(N2)= 14×2 = 28 г/моль

m = 5×28 = 140 г