СРОЧНО. визначити масу розчинника та розчиненої речовини в 20% розчинні лимонної кислоти масою 200

г​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Дима.

Объяснение:

1)м розч= 200

Масова частка речовини = 20%

Шукаємо масу води у розчині

М речовини = масова частка речовини * маса розчину

М речовини = 200*0.2=40 г

Чтоб найти масу воды отнимем от массы раствора масу вещества, то есть

М води у розч= м розч- и реч

Мводи =200-40=160 г