Визначте масу гіпсу та води в 100 г розчину, масова частка кальцiй сульфату в якому 20 %.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шикалова Анна.

Ответ:

Дано :

m(р-р) = 100 г

W(CaSO4) = 20%

Найти :

m(CaSO4)-?

m(H2O)-?

Решение :

1) m(CaSO4)-?

m(CaSO4)=0.2*100=20г

2) m(H2O)-?

m(H2O)=0.8*100=80г

Ответ : m(CaSO4) = 20 г; m(H2O) = 80 г.