Көмірқышқыл газының: а)0,5 моль;ә)2моль зат мөлшерінде қанша атом оттек болатынын есептеңдер

помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Милана.

Ответ:

А) N(O) =. 05*6.02*10*24=3.01*24моль

В)N (O) =2*6.02*10*23=12.04*24моль

Объяснение: