Срочно ДАМ 25 БАЛОВ!!! Відносна молекулярна маса гідридної сполуки елементу VI групи становить

34. Назвіть цей елемент, вкажіть його положення в у періодичній системі та обчисліть масову частку цього елементу у його вищому оксиді.

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинова Алина.

Ответ:

Mr(H2R)==34

ω(R)=34-2×1=32

У сульфуру відносна атомна маса 32

Вищий оксид сульфуру - SO3 сульфур(VI) ооксид

Mr(SO3) = 32 + 16×3=880

ω(S) = 32/80=0,4=40%

Объяснение: