Обчисліть, яка маса фосфор (V) оксиду прореагує з водою масою 64 г ( утворюється ортофосфатна

кислота).

Ответы на вопрос

Отвечает Гапеева Снежана.

Відповідь:

P2O5+3H2O=2H3PO4

M(H2O)=18г/моль

M(P2O5)=142г/моль

n(H2O)=64/18=3,6моль

n(P2O5):n(H2O)=1:3

n(P2O5)=3,6/3=1,2моль

m(P2O5)=142*1,2=170,4г

Пояснення: