1.Вкажіть чисті речовини та суміші: мінеральна вода, зубна паста, мідь, цукор, вуглекислий газ,

магній 2. Запропонуй план розділення суміші мідних ошурок, кухонної і сірки. 3 За допомогою символів та індексів запишіть: а) молекулу водню, яка складається з двох атомів Гідрогену; б) молекулу, яка складається з трьох атомів Натрію і одного атома Нітрогену. 4. Обчисліть значення відносної молекулярної маси для HNO 3 5. Запишіть формулу речовини, що складається з трьох атомів Калію, одного атому Фосфору і трьох атомів Оксигену та визначіть в ній масову частку Калію. 6. Знайти у періодичній системі такі ХЕ, зазначити заряд ядра, період та групу: Со, N, Бром, Карбон 7. В яку частинку перетвориться атом Калію, якщо віддасть 1 електрон ? ( К 0 – 1е → …) А атом Сульфуру приєднає 2 електрони? … 8. У скільки разів атом Літію легший за атом Феруму? 9. Визнач масу одного атома Силіцію в грамах. V III 10. Склади формули сполук за валентністю NO; BrO; CaS; MgF; KS; AlCl і назви їх. 11. Визнач валентність елементів у бінарних сполуках, та склади структурні формули речовин H 2 S; BaO; As 2 O 5 ; NaI; SrCl 2 ; B 2 O 3 . 12. Виведіть формулу речовини, якщо співвідношення мас Кальцію і Брому 1:4.

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

1)медь,сахар, углекислый газ,магний

2) Медные опилки отделить магнитом,а воду от кухонной можно отделить фильтрацией,а серу аккуратно налить в чашку

3)a)H2O

б)Na3N

4)Mr(HNO3)=1+14+(16×3)=63

5)K3PO3

w(K)=78/178×100%=43,82%

6)+27,+7,+35,+6

7) в положительную

в отрицательную

8)56/7=8

9)m(Si)=Ar(Si)/6,022×10²³=40/6,022×10²³=6,64×10²³

|||. ||. V. ||. ||. || |. ||. |||. ||. V || VII. II

10)N2O3, N2O5,NO,Br2O,Br2O3,Br2O5,Br2O7,

||. IV. ||. |. | || |||. |

CaS2,MgF2,K2S,AlCl3

Когда с H и с металлами у S,Cl -

У S бывает валентность ||, и у Cl - |‼️

|. ||. ||. ||. V. ||. |. |. || |. |||. ||

11) H2S , BaO, As2O5, NaI,SrCl2, B2O3

12)m(Ca):m(Br)=1:2=40:80

2 - 80

1 - x

x=80/2=40

У вас в массе брома была ошибка ‼️