Визначити масу калій гідроксиду, кількістю речовини 0,5 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Абраменко Мария.

Объяснение:

Дано:

n(Ca(OH)2)=0,5 моль

-----------------------------------

m - ?

Решение:

Ca(OH)2

Mr(Ca(OH)2)=40+(16×2)+(1×2)=74

m(Ca(OH)2)=74×0,5=37