17. Визнач за даними таблиці середньодобову температуру повітря й добову амплі- туду коливання

температури. Час, год 3 6 9 12 15 18 21 24 Температура, °С +2 +4 +7 +10 +15 +8 +6 +4 Розв’язання: Відповідь: и можно скотном или написать и сфоткать пж

Ответы на вопрос

Отвечает Стурова Лера.

Середньорічна температура повітря = ((-6)+(-4)+2+9+16+18+20+19+14+8+2+(-2))/12 = 96/12 = 8°С

Річна амплітуда коливання температури = 20 - (-6) = 20 + 6 = 26 °

Объяснение:

это все правильно