Обчисліть значення відносної молекулярної маси Ag3PO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Басанец Данил.

Ответ:

429г/моль

Объяснение:

Mr=Ar(Ag3)+Ar(P)+Ar(O4)

Mr=108*3+31+64=429г/моль