Встановити відповідність між формулою сполуки та відносної молекулярної маси : формула сполуки ВаО

СаО Н2О СuО

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Камила.
Mr(BaO)=137+1+16+1= 155;
Mr(CaO)=40+1+16+1= 58;
Mr(H2O)=1+2+16+1=20;
Mr(CuO)=63,5+1+16+1=81,5.
Щоб знайти відносну молекулярну масу треба додати відносну атомну масу й кількість атомів у сполуці.