Внаслідок повного гідрування 10 г алкіну одержали 0,25 моль продукту реакції. Вкажіть загальну

кількість атомів у його молекулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Щапов Артём.

Объяснение:

M(CnH2n-2 )=12n+2n-2=14n-2

CnH2n-2 + 2H2 = CnH2n+2

n(CnH2n-2)=n(CnH2n+2)

10/(14n-2)=0.25

10=(14n-2)•0.25

10=3.5n-0.5

10.5=3.5n

n=3

________________

C3H4 + 2H2 = C3H8

10/(14×3-2)=0.25

0.25=0.25