Розрахувати відносну густину метану (CH4), вуглекислого газу і пропану (C3H8) за воднем. Даю 100

балів

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенов Омер.

Ответ:

Объяснение:

відносна густина метану (CH₄) за воднем дорівнює:

М(СН₄) = 12 + 1 * 4 = 16 г/моль

DH₂(СН₄) = М(СН₄) / М(Н₂) = 16/2 = 8

відносна густина вуглекислого газу (CО₂) за воднем дорівнює:

М(CО₂) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

DH₂(CО₂) = М(CО₂) / М(Н₂) = 44/2 = 22

відносна густина метану (C₃H₈) за воднем дорівнює:

М(С₃Н₈) = 12 * 3 + 1 * 8 = 44 г/моль

DH₂(C₃H₈) = М(С₃Н₈) / М(Н₂) = 44/2 = 22